Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 12601197



*

nr 1260 1197


Miniatyr

Damporträtt, 5x4


Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 juni 2019
kl 18:11:17


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/6 14:47:53 1      350 kr
6/6 17:49:57 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt kvinna kvinnomotiv miniatyr porträttmåleri vattenfärg
  • 7008 MiniatyrbyrÃ¥
    Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
    Aktuellt bud: 1.700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:52
  • 7211 Miniatyrer
    ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:17
  • 7213 Skulpturer
    2 st, brons, miniatyrer, Hund & katt. Längd: 3-9 c..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 18:57




Ladda ner broschyr